Jeremy Clarkson a jeho TOP 5 vozidel za rok 2018

Datum 20.02.2019

Jeremy Clarkson a jeho TOP 5 vozidel za rok 2018

Jeremy Clarkson a jeho TOP 5 vozidel za rok 2018

Máte rádi Top Gear? Pokud ano, určitě vám jméno Jeremy Clarkson není neznámé. Tento bývalý (a velmi oblíbený) moderátor Top Gearu Clarkson je stále velmi uznávanou personou na automobilovém poli. Pro tradičně každý rok dává dohromady seznam TOP vozidel, které ho za uplynulý rok nejvíce oslovily.

 

Aston Martin Vantage a Bentley Continental GT

Začneme-li odspoda, narazíme na vozidla Aston Martin Vantage a Bentley Continental GT. Podle svého vyjádření neviděl na předchozích modelech Continentalu nic zajímavého. Na novém prý ale něco konečně je. Aston Martin Vantage pak srovnal s Porsche 911. Jízda v něm je prý srovnatelně vzrušující.

Alpina B5 a Porsche

Na třetím místě se objevila Alpina B5 díky komfortu a také silném motoru V8 s 600 koňmi.

Druhé místo pak patří Porsche 911 GT2 RS. To je možná pro všechny největší překvapení, jelikož moderátor není obvyklým fanouškem Porsche. Nicméně nové 911 maximální možné hodnocení – tedy 5 hvězdiček z pěti. Z tohoto seznamu se jedná o jediného zástupce, který toto ocenění získal.

Lamborghini Huracan Performante – král silnic

Naprosto nejoblíbenějším vozem se pak stalo Lamborghini Huracan Performante. Jedná se prý o jedno z „nejzábavnějších“ vozidel současnosti. Tento vůz stejně tak získal titul Auto roku 2018 u prestižního časopisu Robb Report. Perfomante je zároveň také závodní speciál s více dramatickým vzhledem než jeho základní verze Lamborghini Huracan. A kolik stojí? Abyste si mohli tento luxusní vůz pořídit, bylo by třeba si sáhnout velmi hluboko do kapsy. Stojí totiž kolem 6 miliónů korun. Ještě aby ne – mimo naprosto neuvěřitelný vzhled se vyšplhá z nuly na sto za 2,9 sekundy.

Jaké jsou podle vás nejlepší auta za rok 2018? Podívejte se pro inspiraci k nám do pražského autobazaru.



Autobazar Praha 9

Kostelecká 1410

196 00 Praha 9

Tel.: 724 888 700

E-mail: info@auto-vyhybka.cz

Otevírací doba autobazaru

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 13:00 (dále po tel. dohodě)

neděle: po tel. dohodě

Napište nám!

 
TOPlist