Výkup vozů Praha

Ne všechny autobazary v Praze nabízejí výkup vozů, v AUTO-VYHYBKA si však zakládáme na pestré nabídce služeb. Proto AUTO-VYHYBKA nabízí i profesionální a výhodný výkup vozu. Vykupujeme automobily nejen všech značek a modelů, ale také různého stáří. Přijďte se k nám podívat a snadno zjistíte, v jakém stavu je Váš automobil a kolik za něj dostanete.

Rozhodli jste se prodat svůj osobní nebo užitkový vůz a nechcete se zabývat sháněním kupce a vyřizováním nezbytných formalit? V Autobazaru AUTO-VYHYBKA jste na správné adrese!

Pokud s prodejem Vašeho auta tolik nespěcháte, možná raději místo výkupu vozu využijete možnost komisního prodeje, kterou také nabízíme. V tom případě si můžete určit cenu, za kterou chcete vůz prodat. Za komisní prodej vozu účtujeme pouze xx% provizi. Také do komise přijímáme vozy všech značek a stáří v rozumném technickém stavu.

Vybíráte zároveň náhradu za Váš ojetý vůz? Vaše auto můžeme vykoupit také na protiúčet se zvýhodněním. Přijeďte k nám svým starým vozem a odjeďte v autě, které Vám budou ostatní řidiči závidět.

Jak u nás probíhá výkup vozu?

  1. Váš vůz důkladně prohlédne náš zkušený automechanik a zjistí jeho stav. Podle něj Vám nabídneme férovou cenu pro výkup vozu
  2. Sepíšeme smlouvu (samozřejmě si ji můžete v klidu doma prostudovat, než podepíšete)
  3. Provedeme důkladnou prověrku původu vozu – spolupracujeme s renomovanými firmami CEBIA a CARDETEC
  4. Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s převodem vozu – o papírování se nemusíte starat
  5. Zaplatíme Vám domluvenou cenu vozu. U nás se nemusíte obávat žádných kliček ani skrytých poplatků. Víme, že v byznysu je nejdůležitější pověst.

Proč si při výkupu vozidla vybrat náš autobazar v Praze?

  • Vykupujeme vozy všech značek a různého stáří
  • Nabízíme také komisní prodej aut
  • Nejvyšší možná cena za výkup vozu, nízká provize při komisním prodeji
  • Vyřizujeme veškerou administrativu spojenou s výkupem vozu
  • Převezmeme garanci vůči budoucímu majiteli

Prodejem a výkupem vozů se zabýváme již 12 let, od začátku je pro nás důležitý na osobní přístup ke každému zákazníkovi, solidnost a profesionalita. Přijeďte se podívat do našeho autobazaru v Praze a nechte si od našich profesionálů poradit ohledně výkupu Vašeho automobilu.
Autobazar Praha 9

Kostelecká 1410

196 00 Praha 9

Tel.: 724 888 700

E-mail: info@auto-vyhybka.cz

Otevírací doba autobazaru

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 13:00 (dále po tel. dohodě)

neděle: po tel. dohodě

Napište nám!

 
TOPlist